Mesaj gönder
Ana sayfa

METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD

şirket Profili
Metal İşleme Makineleri (Wuxi) Co., LTd., 2006 yılında kurulmuş olup, 10 yılı aşkın tecrübesi ile otomasyon üretimi, satışı ve hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Ürünlerimiz aralıkları: CNC alev ve plazma kesme makinası, CNC fiber lazer kesim makinesi, ark kaynak makinesi, otomatik direnç kaynak makinesi, otomatik dikiş kaynak makinesi, H kiriş ve kutu ışın üretim hattı, robotik kaynak ve kesme istasyonları, vb Biz de yapabilirsiniz Müşterinin iş parçasına göre özelleştirilmiş makine üretmek.

Ayrıca, müşterilerimiz için üretim hatlarının "tüm çözümü" konusunda uzmanlaştık, sadece size bireysel ekipman sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda projeniz için bir çözüm sunuyoruz. Bu size daha fazla değer getirecektir.

Kaynak ekipmanı endüstrisi ile ilgili olarak, tasarım ve üretim faaliyetlerinde ve uzun vadeli deneyimlerimizde ileri teknik bilgimiz, tank, basınçlı kap, kazan, gemi yapımı, nükleer güç, elektrik santrali, üretim süreçleri için önemli teknoloji ve yenilikler sunmaktayız. Biz sadece ekipmanı değil, müşterilere de teslimat değerini satıyoruz.

Hizmet bizim uzmanlık, uzun süre işbirliği sonra, bizimle daha fazla tatmin edecek.


Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınıza, isteklerinizi takip eden 24 saat içinde geri döneceğiz.

Yakın yerler:
PVG Pudong havaalanı, 178km, trenle: 50 dk
Wuxi Havaalanı: 35 km, araba ile: 50 dk
Pekin Havaalanı: Wuxi'ye 1100 km, uçakla 2 saat
Shanghai Limanı: 145Km, kamyon ile 2hrs
Wuxi Tren İstasyonu: Araba ile 25 km, 40 dakika

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2006 yılının Temmuz ayında kuruldu .

2006 yılında , her türlü CNC alev ve plazma kesme makinası, otomatik kaynak ekipmanları komple setleri üretin.
2007 yılında , batı Avrupa'daki CNC plazma kesme makinesinin pazarlamasını açın ve personelimizi kurmaları ve eğitmeleri için teknisyenimizi müşterinin sitesine gönderdi.
2008 yılında dünya pazarından sorumlu kendi yurtdışı departmanını kurdu ve hükümetin kendi ihracatını değerlendirdi.
2009 yılında Export First H ağır iş üretimini İran pazarına ışınladı ve direk üretimi için komple bir çözüm sağlamak üzere İran'daki acente ofisini kurdu.
2010 yılında , 5 set H kiriş üretim hattı ve tank için kolon bom üretim hattı tedarik ederek İran Projesi'nin ihalesini başarıyla tamamladı.
2011 yılında Çin Makine Mühendisliği Derneği'ne üye olun. Genişletilmiş ürünler lazer kesim makinesi ve robotik kaynak ve kesim istasyonu alanlarına kadar uzanır.
2012 yılında, HK'de yabancı işlerden sorumlu şube şirketi kuruldu. Dünyada genişletilmiş iş kapsamı.
2013 yılında Wuxi ticari şehir merkezinde merkez ofisi kuruldu. Hangi uluslararası satış ekibinin ve yönetiminin orada çalıştığı.
2014 yılında , küresel satış ekibini, biri doğu yarı küresel pazardan, diğeri batı yarı küresel pazardan sorumlu 2 ana departmana genişletin.
2015 yılında YAG ve Fiber lazer kesim makinelerini Güney Amerika ve Kuzey Amerika pazarlarına başarıyla ihraç etti.
2016 yılında anonim işbirliği mekanizmasının başlatılması. Ekip, teknisyen, mükemmel satıcı ve ana yönetim liderlerinden oluşuyor.

2017 yılında, yurtdışında birkaç set köşe dikişi kaynak makinesi ihracatı gerçekleştirildi.

2018 yılında, başarılı bir şekilde 3000W fiber lazer kesim makinesini ABD'ye ihraç etti.

2019 yılında, Fransa'daki acenteye çeşitli CNC tezgah tipi boru ve plaka plazma kesme makinası setlerini başarıyla ihraç etti.
......

METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Metal işi

No. Çalışanları : 180~200

Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Sertifikalar Çin METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Sertifikalar Çin METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Sertifikalar Çin METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Sertifikalar